Windows 7 Ürün Anahtarı 2022-2023 Güncel

Masaüstü bilgisayarlara yada laptopa Windows 7 yüklerken ilerleyen aşamada sizden orijinal bir Windows 7 ürün anahtarı yani lisans kodu girmeniz istenmektedir.

Bunun amacı gerçekten Windows 7’i satın aldınız mı diye kontrol etmektir.

Peki Windows 7 orijinal ürün anahtarını nereden nasıl bulurum?

https://www.youtube.com/watch?v=JswQC3TnlNw

Hepsilisans.com adlı web sitede yaklaşık 20 lira gibi fiyatlara orijinal Windows 7 ürünü dijital olarak satılmaktadır. Bu sitenin iddiasına göre ürünü satın aldıktan 15 dakika sonra e-posta adresinize Windows 7 ürün anahtarı gönderilmektedir.

Fakat sitemizin Hepsilisans.com ile hiçbir bağlantısı yoktur. Dolayısıyla sattıkları ürünün gerçek yani orijinal bir Windows 7 ürünü olup olmadığını bilemiyoruz ve yapacağınız alışverişten memnun kalıp kalmayacağınızın garantisini veremiyoruz.

Ben şahsen bu siteden 10 lira gibi cüzi bir rakama 14 günlük SamRush.com üyeliği satın aldım ve ödemeyi havale ile yaptığım için bir güvenlik riski oluşmadı. Üyelik bilgilerim ise birkaç dakika içinde elime geçti.

Yine de sizin nasıl bir deneyim yaşayacağınızı bilemem kısacası siteyi inceleyip buna kendiniz karar vermelisiniz.

N11.com’dan çok ucuza Windows 7 satın alın

Yukarıda sözünü ettiğimiz Hepsilisans sitesine güvenmiyorsanız, en güvenilir alışveriş sitelerinden biri olan n11.com üzerinden orijinal Windows 7 ürün anahtarını 50 lira gibi çok uygun bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

N11 Windows 7 Ürün Anahtarı

Windows bulunan yeni bir bilgisayar

Ürün anahtarı, bilgisayarınızın ambalajına ya da bilgisayarınıza yapıştırılan Orijinallik Sertifikası’na (COA) eklenmiş şekilde bilgisayarınıza önceden yüklenir. Daha fazla bilgi için donanım üreticinize başvurun ve orijinal ürün anahtarları ile COA etiketlerinin resimlerini görmek için bkz. Donanımınıza orijinal olduğunu söyleme.

Yetkili bir satıcıdan Windows 10 veya Windows 11 kopyası

Ürün anahtarı, Windows’un birlikte sunulduğu kutunun içindeki bir etiketin veya kartın üzerindedir. Daha fazla bilgi için sizi 11. veya Windows 10 satıcı Windows başvurun. Yazılımınıza orijinal olduğunu nasıl anlatabilirsiniz.

Yetkili bir satıcıdan Windows 10 11 Windows veya 11 dijital kopyası

Ürün anahtarınızı, perakende satıcının web sitesi üzerinden erişilebilen bir dijital kasada Windows 10 veya Windows 11’i satın aldıktan sonra size gelen onay e-postasında bulabilirsiniz.

Bir Microsoft web sitesinden alınan bir dijital kopya

Ürün anahtarı, Windows’un dijital kopyasını satın aldıktan sonra gönderilen onay e-postasında bulunur. Microsoft, ürün anahtarlarının kaydını yalnızca çevrimiçi Microsoft mağazasından satın aldıysanız tutar. Microsoft hesabınızın Sipariş geçmişi bölümünde Microsoft’tan satın alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Windows 10 yükseltmesi

Sürümünüzü ücretsiz olarak Windows 7 veya Windows 8.1’den Windows 10’a yükselttiyseniz ürün anahtarı yerine dijital lisansınız olacaktır.

Microsoft Store Uygulaması

Microsoft Store uygulamasında Windows 10 veya Windows 11 Pro yükseltmesi yaptıysanız, satın alma işlemini onaylamak için gönderilen onay e-postasında ürün anahtarı yerine dijital bir lisans alırsınız. Bu e-posta adresi (MSA) dijital lisansı içerir. Etkinleştirme için bu dijital lisansı kullanabilirsiniz.

Windows 10 ve Windows 11’de dijital lisanslar ve ürün anahtarları hakkında daha fazla bilgi için, Windows etkinleştirme bölümündeki “Etkinleştirme Yöntemleri” bölümüne Windows. 

 

  • Windows 7 ürün anahtarı Bedava
  • Windows 7 Ultimate ürün anahtarı
  • Windows 7 Professional ürün anahtarı
  • Windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme
  • Windows 7 ürün anahtarı Nasıl Bulunur
  • Windows 7 ürün anahtarı 2021
  • Windows 7 ürün anahtarı satın al
  • Windows 7 Ultimate 64 bit ürün anahtarı 2020

Yayımlandı

kategorisi