Windows 10 Technical Preview (Build 9860) [x86/x64] : Microsoft : Free  Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

Windows 10 Ürün Anahtarı Listesi 2022-2023 (Güncel)

Windows 10 Technical Preview (Build 9860) [x86/x64] : Microsoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive

Bilgisayara Windows 10 yüklerken aşamalardan birinde sizden Windows 10 ürün anahtarını girmenizi isteyecektir. Peki bu ne demek oluyor?

Bunun anlamı orijinal bir Windows ürününü satın aldınız mı diye kontrol etmektir.

Peki Windows 10 ürün anahtarı nereden alınır? Ben Windows 10 ürün anahtarını nasıl bulurum?

Windows 10 ürün anahtarını Microsoft’un resmi sitesinden bulabilirsiniz. Örneğin buraya tıklayarak açacağınız sayfada Windows 10’un önizleme sürümü için ürün anahtarı yani lisans kodu (serial) verilmiştir.

Bu ürün anahtarının orijinal ürünü aktif ettiğini ama bunun Windows 10 Pro versiyonunun önizleme sürümü olduğunu yani tam kararlı sürümü olmadığını ama bu şekilde de rahatlıkla kullanan pek çok kişinin olduğunu aklınızda bulundurun.

Windows 10 Insider Preview Pro İÇİN ÜRÜN ANAHTARI:

8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV

Çok Uygun Fiyata (25 TL’ye) Windows 10 Ürün Anahtarı Satılıyor

Bu linkte adresini paylaştığımız Hepsilisans.com sitesinde gerçekten de çok ucuza hatta bedavaya diyebileceğimiz bir ücret karşılığında yaklaşık 25-30 lira gibi bir fiyata orijinal Windows 10 lisans kodu satılmaktadır.

Bizim bu siteyle bir alakamız yoktur. Dolayısıyla sitenin güvenilir olup olmadığına kendiniz karar vermelisiniz. Şahsen ben bu siteden Semrush 14 günlük üyeliği yalnızca 10 liraya satın almıştım ve gayet başarılı bir alışveriş olmuştu. Ama tabii ki bu konuda herhangi bir garanti veremem.

Dilerseniz şu YouTube videosuna göz atın. Burada ürün anahtarı problemini nasıl halledeceğiniz kısaca anlatılmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=uPo5EKD5vaE

İsterseniz Hepsiburada.com üzerinde satılan Windows 10 ürün anahtarlarına aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Orijinal Windows 10 ürün anahtarları


Yayımlandı

kategorisi