Semrush 30 Günlük Deneme 2020 Ücretsiz Denendi Çalışıyor

Merhabalar, bu yazımda Semrush sitesine 30 günlüğüne ücretsiz üye (abone) olarak dilediğiniz kadar anahtar kelime araştırma ve öğrenme imkanı sunuyorum.

Merak etmeyin, eğer ücretsiz dediysem kesinlikle 1 lira bile cebinizden çıkmayacak demektir.

Bildiğiniz gibi Semrush dünyanın en iyi anahtar kelime araştırma ve web site geliştirme servisidir. Üstelik rakiplerinin aksine, Türkçe aramalarda bile çok başarılı istatistikler sunuyor.

Siz de yazarı veya sahibi olduğunuz web sitesinde boşa kürek çekmekten yorulduysanız ve açtığınız her konuda hedefi 12’den vurarak sitenize daha fazla hit çekmek istiyorsanız, kesinlikle Semrush hizmetini kullanarak en çok hit çeken aramaları bulmalısınız.

Mesela Semrush sitesinde “nedir” diye yazıp arattığınız zaman içinde “nedir” kelimesi geçen tüm aramaları aranma sayısına göre listeler.

Eğer isterseniz örneğin Tamindir.com sitesinin adını yazıp aratarak bu siteye ait tüm analizleri mesela link verenleri, link verdiklerini, anahtar kelime yoğunluğunu, en çok ziyaret edilen sayfalarını ve bu sitede en çok aranan anahtar kelimeleri görebilirsiniz.

Üstelik görüntülediğiniz tüm listeleri Excel formatında bilgisayara indirebilirsiniz.

Not: 30 günlük ücretsiz abonelik için burada verdiğim linke tıklayın ve açılan blog sitesindeki Get 30-day Pro Trial yazan butona tıklayın. Sonrasında açılan sayfada e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek yeni bir üyelik oluşturun. Ardından kredi kartı bilgilerinizi girin. Merak etmeyin çok popüler ve güvenilir bir sitedir başınıza bir iş gelmez.

Fakat ödeme işlemine onay vermeden önce yukarıdaki resmin sağında gösterildiği gibi Today’s Charge kısmında 0 (sıfır) dolar yazdığından emin olun.

Böylece hesabınızdan geri ödemek üzere sembolik olarak 1 dolar çekecekler. Daha sonra iade edecekler.

Ayrıca ilk bir ayın sonu gelmeden aboneliği iptal etmeyi unutmayın. Aslında bildiğim kadarıyla üyelikten hemen sonra bile iptal ederseniz, 30 gün boyunca kullanmaya devam ediyorsunuz yani hakkınız yanmıyor.

Bu linke tıklayarak ilgili siteye gidin ve “get 30 day pro trial” yazan butona tıklayın.


Yayımlandı

kategorisi