En İyi Sürücü Yedekleme Programları 2017-2018 Ücretsiz

Bu yazıda bilgisayardaki sürücülerin yedeğini almak ve ilerde ihtiyaç halinde tek tıkla tüm sürücüleri geri yüklemek için tamamen ücretsiz olarak sunulanlar arasından seçtiğim en gelişmiş 3 sürücü yedekleme yazılımını paylaşıyorum.

1-BooZet Double Driver


BooZet Double Driver ile PC’deki tüm sürücüleri yedekleyebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman yedekten geri yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca bu program sistemdeki tüm sürücülerle ilgili üretici, tarih ve versiyon bilgilerini göstermektedir. Dilediğiniz sürücünün ayrıntılı bilgilerini görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.

Hemen İndir

2-SlimDrivers

SlimDrivers bilgisayardaki bütün sürücülerin yedeğini alabilir. Bu yedeği istediğiniz bir klasöre kaydedebilirsiniz. Daha sonra gerektiği zaman birkaç dakika içinde bütün sürücüleri yedekten geri yükleme yapabilirsiniz.

Örneğin bilgisayara format attıktan sonra tüm sürücülerinizi hızlı ve kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz.

Hemen İndir

3-DriverBackup

DriverBackup ücretsiz bir sürücü yedekleme ve geri yükleme aracıdır. Üstelik yedeğini almak istediğiniz sürücüleri tek tek seçme imkanı sunuyor. Böylece istemediklerinizin yedeğini almıyor.

Eğer Windows’u yeniden kurduysanız, normalde kullandığınız bütün sürücülerin bir yedeğinin olması işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Bu ücretsiz yazılım sayesinde sistemdeki tüm sürücülerin yedeği alınmakta ve bir EXE dosyası şeklinde kaydedilmektedir. Yedekteki sürücüleri geri yüklemek için bu EXE dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Hemen İndir


Yayımlandı

kategorisi