Ana Sayfa 1 Soru & 1 Cevap Ev En iyi film indirme sitesi hangisi? 2021-2022

En iyi film indirme sitesi hangisi? 2021-2022

Soru: Piyasadaki film indirme siteleri çok sorunlu. Bazıları aşırı reklam göstererek ziyaretçiyi boğuyor, bazısı çok yavaş sunuculardan link veriyor, bazısı premium almaya zorlayan upload sitelerinin linklerini paylaşıyor ve bazısı da sahtekar (dolandırıcı) sitelere yönlendiren linkler vererek ziyaretçiyi kandırıyor. Hatta pek çoğu filmi indir diye başlık atıp sayfada sadece kısa fragman göstererek adeta insanları enayi yerine koyuyor.

Peki adam gibi bir film indirme sitesi yok mu? Şuan için en iyi film indirme siteleri hangileri?

Kısa cevap: İşte şuan için Dünyanın en iyi 50 film indirme sitesi listesi. Bu sitelerde reklam çok az. Beğendiğiniz filmin yanındaki “Download” yazan butona basıp hiç beklemeden yüksek hızda anında bedava indiriyorsunuz. Hepsi tek tek denendi ve çalışıyor.

Sırası Site Adı Website Adresi
1 YIFY Movies https://yts.ag/
2 MyDownloadTube https://mydownloadtube.to/
3 Bob Movies https://bobmovies.us/
4 CosmoTube https://cosmotube.co/
5 Fmovies https://fmovies.pe
6 Movie NO Limit https://movienolimit.to/
7 MovieDDL https://movieddl.to/
8 Movie Watcher https://moviewatcher.is/
9 1337x Movies https://1337x.to/cat/Movies/1/
10 Web Archive Movies https://www.archive.org/details/movies
11 Movies Couch https://moviescouch.info/
12 Watch Movies Free https://watchmoviesfree.us/
13 Loaded Movies https://loadedmovies.com
14 Mobile Movies https://mobilemovies.me/
15 DIVX Crawler https://www.divxcrawler.tv/latest.htm
16 123 Go Stream https://123gostream.tv/
17 EMOL Movies https://www.emol.org/movies/
18 Download Any Movies https://www.download-anymovie.com/
19 iPagal Movies https://ipagal.org/
20 WellTorrent Movies Torrents https://welltorrent.com/
21 Critic Bay https://www.criticbay.com
22 Flimade https://flimade.com/
23 House Movies https://housemovie.to/
24 Fully Watch Online https://fullywatchonline.com/
25 Xmovies 8 https://xmovies8.ru/
26 MKV Cage https://www.mkvcage.com/
27 AVI Mobile Movies https://avimobilemovies.co/
28 CineBloom https://www2.cinebloom.com/
29 C Movies HD https://cmovieshd.com
30 My Cool Movies https://mycoolmoviez.net/
31 HD Movies Maza https://hdmoviesmaza.mobi/m/
32 TOR HD https://torhd.com/
33 CineWap https://www.cinemawap.info/
34 xFilmy Wap Movies https://www.xfilmywap.com/
35 FZ Movies (Original) https://fzmovies.net/
36 Movie Cast Blog https://www.moviecastblog.com/
37 Isai Dub https://isaidub.net/
38 Movies Daily https://movies-daily.com/
39 Public Domain Torrents https://www.publicdomaintorrents.info/
40 Filmy Wap Free Movies https://filmywap.com/
41 FZ Movies https://www.fzmovies.de
42 RDX HD https://rdxhd.info
43 123 Movies Hub https://123movieshubz.com/
44 Couch Pota Movies Download https://couchpota.to/
45 Vidmate https://www.vidmate.org/
46 See HD Movies https://www.seehd.se/
47 HD Movies Point https://hdmoviespoint.info/
48 027 PPT https://www.027ppt.com/
49 GO Download Movies https://www.godownloadmovies.com/
50 Fou Movies https://www.foumovies.com/