En İyi Duvar Kağıdı İndirme Programları 2017-2018 Windows İçin Arka Plan Resimleri

Bu yazıda paylaştığım 3 masaüstü pc programı sayesinde bilgisayarınız için her kategoriden yüzlerce duvar kağıdı ve arka plan resmi indirebilirsiniz. Üstelik hepsi de yüksek çözünürlük (Full HD) kalitesindedir.

NOT: HEPSİ TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.

YAWD – Yet Another Wallpaper Downloader

Toplam 8 farklı web site kaynağından oldukça hızlı bir şekilde duvar kağıdı indirme imkanı sunar. Bunları sırayla saymak gerekirse: The Randomizer, Skins.be, wallBase, reWalls, InterfaceLIFT, GoodFon, Ewallpapers ve Bing.

Üstelik indirdiğiniz duvar kağıdını tek tıkla masaüstü arka plan resmi yapma seçeneği mevcut.

İndir

APOD Wallpaper


NASA’nın ürettiği bir duvar kağıdı indiricisidir ve her gün günün resimlerini otomatik olarak bilgisayara indirir.

Uzay görevlerinde, gezegenlerde, galaksilerde, yıldız ve nebulalarda çekilen en güzel fotoğrafları bilgisayara indirerek masaüstü arka plan resmi olarak kullanma imkanı sunar.

İndir

Flickr Mass Downloader


Tek bir tıklamayla dünyanın en büyük resim sitelerinden biri olan ünlü Flickr sitesi üzerindeki binlerce fotoğrafı bilgisayara otomatik olarak indirebilir. Dilerseniz masaüstü arka planı olarak ayarlama seçeneği de mevcut. Portable versiyondur. Yani kurulum gerektirmez.

İndir

Pulse


Girdiğiniz kelimeye göre arama yaptırarak tam istediğiniz tarzda ve türdeki duvar kağıtlarını hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayara indirmeyi sağlar. Üstelik bilgisayar ekranınızın çözünürlüğüne tam uyacak olan duvar kağıtlarını bulur. Dilerseniz arka plan resmi olarak ayarlayabilirsiniz.

İndir


Yayımlandı

kategorisi