Smartphone Apps You Can Earn Money From ile ilgili görsel sonucu

Android iPhone Para Kazandıran Uygulamalar Hangileri? 2017-2018

Şimdiye kadar telefon satın alırken, konuşma yaparken, internet paketi satın alırken hep para ödediniz. Ayrıca oyunları ve uygulamaları kullanmak için de ödemeler yaptınız. Peki şimdi telefon uygulamaları üzerinden para kazanmaya ne dersiniz? Evet, sizi zengin etmeyecek ama iyi bir yan gelir elde edebilirsiniz.

Smartphone Apps You Can Earn Money From ile ilgili görsel sonucu

10. ESPN Streak for Cash

Bu çok para kazanabileceğiniz eşsiz bir uygulamadır ve ayda 50 bin dolar kazanabilirsiniz. Fakat yalnızca tek bir kişi bu parayı alabiliyor. Bu kişi gelecek spor maçları ile ilgili en uzun süreyle doğru tahminlerde bulunan kişidir. Eğer spordan iyi anlıyorsanız, denemenizi tavsiye ederiz.

ESPN Streak for the Cash on the App Store – iTunes – Apple
ESPN Streak For The Cash – Android Apps on Google Play

9. App Trailers

Bu uygulamada çeşitli uygulamaların deneme sürümlerini yani demolarını deneyerek test ediyorsunuz. Bu şekilde size puan veriliyor ve her 1000 puan için 1 dolar kazanıyorsunuz. Paray Paypal ile veya Amazon yada Starbucks hediye kartı olarak alabilirsiniz.

AppTrailers – Android Apps on Google Play
AppTrailers on the App Store – iTunes – Apple

8. Mobee

 Sadece ABD içinde kullanılabilen sınırlı bir para kazanma uygulamasıdır. Bu nedenle çok fazla detay vermeyeceğim. Amerika’da oturan vatandaşlarımız varsa uygulamanın resmi sayfasına giderek ayrıntıları öğrenebilir.

Mobee – App Store – iTunes – Apple
Mobee – on Google Play

7. Slidejoy

Bu uygulama telefonların kilit ekranına reklamlar yerleştiriyor. Dolayısıyla telefonun ekranını her kilitleyip açtığınızda puan topluyorsunuz ve bunlar da paraya çevriliyor.

Slidejoy – Lock Screen Cash – Android Apps on Google Play

6. Field Agent

Bu uygulama sayesinde ülkenizdeki süpermarketlerde bulunan ürünleri araştırarak veya belirli yerlerin fotoğraflarını çekerek para kazanıyorsunuz. Ayda birkaç yüz dolar kazanmak mümkün.

Field Agent on the App Store – iTunes – Apple
Field Agent – Android Apps on Google Play

5. Foap

Fotoğraf çekmeyi seviyor musunuz? Bu uygulama size göre. Çeşitli fotoğraflar çekip bu uygulamaya yüklüyorsunuz ve birisi onu satın aldığında 5 dolar kazanıyorsunuz. Hem amatörler hem de profesyoneller için uygundur.

Foap – Android Apps on Google Play
Foap – on the App Store – iTunes – Apple

4. Pact

Kilo vermeyi kim istemez ki? Bu uygulama kilo vermeniz için size para ödüyor. Belirli egzersizleri belirli sürelerle yapmanız veya belirli diyetleri uygulamanız halinde para kazanıyorsunuz. Haftada 5 dolar kazandırıyor.

Pact – Android Apps on Google Play
Pact – on the App Store – iTunes – Apple

3. Ibotta

Pasif bir şekilde para kazanmak isteyenler için idealdir. Satın aldığınız ürünlerin ve makbuzlarının fotoğraflarını çekerek bu uygulamaya yüklüyorsunuz. Hiçbir şey satın almanız gerekmiyor. Günlük hayatımızda kullandığımız ürünlerin resmini çekmeniz yeterlidir. Ayrıca bu uygulamanın sunduğu kupon kodlarını kullanarak çeşitli indirimler kazanabilirsiniz.

Ibotta – Android Apps on Google Play
Ibotta- on the App Store – iTunes – Apple

2. Swagbucks

İnternette dolaşarak, anketler doldurarak ve bu uygulamanın mağazalarında alışveriş yaparak para kazanıyorsunuz. Parayı hediye çeki olarak da alabilirsiniz.

Swagbucks – Android Apps on Google Play
Swagbucks – on the App Store – iTunes – Apple

1. Inbox Dollars

Bu uygulama ilk çıktığından bu yana kullanıcılarına toplamda 30 milyon dolardan fazla ödeme yaptı. Anket doldurmak, belirli siteleri ziyaret etmek ve çeşitli oyunları oynamak karşılığında ödeme alıyorsunuz. Günde 30 dolar kazanmak mümkün.

InboxDollars – Android Apps on Google Play
InboxDollars – on the App Store – iTunes – Apple


Yayımlandı

kategorisi