Yopmail Brawl Stars Hesap Çalma 2022 (Güncel)

Yopmail ile Brawl Stars hesabı nasıl çalınır? 

Yopmail Brawl Stars hesap çalma doğru mu gerçek mi yalan mı? Gerçekse nasıl yapılır?

Yopmail çok da umursamadığımız bazı internet sitelerine kaydolurken gerçek mail adresimizi yazıp bir sürü spam maile maruz kalmak yerine, bize geçici bir mail adresi vererek spamlardan kurtaran bir çevrimiçi servistir.

Fakat bu geçici mail adreslerinin giriş şifresi yoktur. Yani almış olduğunuz geçici Yopmail hesabına gelen e-postalar, sizin geçici mail adresinizi bilen herkes tarafından görülebilir.

İşte bu ayrıntıdan faydalanan bazı kişiler tahmin etme yoluyla yada bir şekilde birilerinin Yopmail geçici mail adreslerini öğrenerek Brawl Stars hesabını çalıyor.

Peki nasıl çalıyor?

Çok basit. Hesabını çalacağı kişinin adını ve soyadını yazarak çeşitli tahminlerde bulunuyor ve sürekli farklı denemelerde bir şekilde doğru adresi bulabiliyor.

Geçici mail adresinizi bulduğu zaman, Brawl Stars şifre kurtarma işlemi yapıyor ve şifre sıfırlama linki geçici mail adresine geleceği için hiçbir sorun yaşamadan hesabınızı ele geçiriyor.

Önemli Not: Brawl Stars artık kaydolurken Yopmail uzantılı mailleri kabul etmiyor diye bir duyum aldım. Fakat bu çok da önemli değil. Çünkü Yopmail artık farklı domain uzantıları olan geçici mailler alma imkanı da sunuyor. Üstelik bu farklı domainlere gelen mailler de sizin ilk aldığınız geçici mail adresine yönlendiriliyor.


Yayımlandı

kategorisi