İçeriğe geç

Xmeye Cms 3.0 İndir

Xmeye Cms 3.0 İndir

Selamlar, Programlar bölümümüzde bu sayfadan Windows için Xmeye Cms 3.0 İndirebilirsiniz.

Xmeye Cms Nedir Ne İşe Yarar?

Xmeye bir çoklu güvenlik kameraları izleme platformudur. Yani hem kayıt cihazlarını izler hem de gelen görüntüleri videoya kaydedebilir.

Xmeye’nin Android uygulaması sayesinde telefonda güvenlik kamerası görüntülerini kolayca izleyebilir ve videoya kaydedebilirsiniz.

Xmeye Cms ise bilgisayarda güvenlik kamerası izlemeniz için gereken PC programının adıdır.

Xmeye Cms Kurulumu Nasıl Yapılır? Yükleme Adımları

Xmeye Cms programını bilgisayara yüklemek çok basit. Kurulum sırasında tek yapmanız gereken aşağıdaki pencereler sırayla karşınıza çıktığında her defasında Next yazan butona basmak. Bu kadar kolay işte!

Xmeye Cms 3.0 Nasıl İndirilir? Xmeye Cms 3.0 İndir Ücretsiz

Aşağıdaki butona basın. Bir süre sonra açılacak olan sayfada “Click To Download” yazan bağlantıya tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Hemen İndir
Dosya hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Alternatif indirme seçenekleri:

XMEYE Yazılımı Cihazlar için CMS Programı V 3.0
XMEYE Yazılımı Cihazlar için CMS Programı V 3.1
İNDİR
İNDİR
XMEYE Yazılımı Cihazlar için VMS Programı İNDİR

“Xmeye Cms 3.0 İndir” başlıklı sayfamız el yordamıyla (manuel olarak) yazılmış %100 doğal bir makaledir.
Rakiplerimizin birçoğu bot kullanarak sağdan soldan kopyaladığı metinler ile otomatik makale oluşturmakta, yabancı sitelerdeki (genelde İngilizce) yazıları Google Çeviri sayesinde Türkçeye çevirip direk yayınlayarak veya kopyala yapıştır yaparak her yerde çoktan var olan yazıları derleyerek gereksiz bir makale yayınlamaktadır.

Biz bir şeyi yaparken her zaman için hiçbir yerde olmayan ve insanlara değer katacak bir içerik olması için uğraşıyoruz. Bu nedenle internette yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda yerli ve yabancı kaynaklardan topladığımız bilgileri mantık süzgecinden ve güvenilir kaynak süzgecinden geçirdikten sonra eğer içimize siniyorsa sizlerle paylaşıyoruz.

Yukarıda “Xmeye Cms 3.0 İndir” konusuyla alakalı detaylı bilgiler sunduk. Eğer beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız, lütfen Twitter, Facebook, Instagram ve diğer sosyal mecralarda bir defalık paylaşın.

Eksiğimiz veya hatamız varsa, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirmekten asla çekinmeyin. Yorumlarınız bize değer katacak ve kendimizi geliştirmemize katkı sunacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
Güncel paylaşımlarımızı görmek için bu bağlantıya tıklayıp ana sayfaya gidebilir veya “Xmeye Cms 3.0 İndir” konusuyla alakalı diğer yazılarımıza göz atmak için aşağıdaki yada yan menüdeki başlıklara bakınız.