Bus Simulator 2008 Türkçe Yama İndir

Bus Simulator 2008 Türkçe Yama İndir

Merhabalar, oyun bölümümüzde bu sayfadan Bus Simulator 2008 Türkçe Yama İndirebilirsiniz. 100 denenmiştir ve kesin olarak çalışmaktadır.

Yama dosyası virustotal.com sitesine yüklenerek test edilmiştir ve 100 güvenli olduğu onaylanmıştır.

Ayrıca Bus Simulator 2008 TR dil paketinin kurulum bilgileri indireceğiniz RAR arşivi içindeki Beni Oku sayfasında verilmiştir.

Bus Simulator 2008 Nasıl Bir Oyun? Konusu

Başlangıç ​​noktanız olarak en basit otobüs ile bu oyunun yaratma modunu oynayabilir ve kendi toplu taşıma firmanızı kurabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için şirket planınıza güvenmelisiniz.

Bus Simulator 2008’de en kazançlı rotaları seçmek, filonuza ve işinize yeniden yatırım yapmak için kullanabileceğiniz gelirinizi artıracaktır. Ayrıca satışlarınızı artırmak ve şirketinizin daha hızlı büyümesine yardımcı olmak için otobüslerinize reklam verebilirsiniz.

İlk adım bir otobüs ve rota seçmek. Sorumlu olacaksınız; kapıda bir ayak için yer yok; merdiveni aşağıdan yukarıya tırmanmanız gerekir. Yolcuları alın ve her durakta ücretlerini alın. Personel kiralayabilmek ve daha fazla araç satın alabilmek için en fazla parayı kazanmak için, en yoğun zamanları ve rotaları arayın. Bus Simulator 2008’de elbette bir sürü seçeneğiniz var, tabii onlar için ödeme yapmaya hazır olmanız şartıyla.

Windows Bilgisayarlar İçin Bus Simulator 2008 Türkçe Yama Nasıl İndirilir? Nereden İndirilir?

Bus Simulator 2008 Türkçe Yama İndirmek İçin Tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi