ateş ve su kristal tapınağı indir

Ateş ve su kristal tapınağı indir

Merhabalar, sitemizden Ateş ve su kristal tapınağı indirme bağlantıları ve oyunun konusu ile oynanışı hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Ateş ve su kristal tapınağı oyunu konusu hikayesi nedir?

Fireboy ve Watergirl (Oslo Albet tarafından geliştirildi) bir macerada Kristal Tapınak aracılığıyla! Bir taraftan diğerine, teleport. Her zor seviyeyi tamamlayın. Olası tehditlere karşı gözünüzü dört açın ve ışınlayıcının tonuna dikkat edin. Fireboy ve Watergirl arasında geçiş yapın, ancak dikkatli olun—Fireboy’un suyla temas etmemesi ve Watergirl’in ateşe dokunmaması gerekiyor.

Fireboy and Watergirl serisinin ilk kitabının adı Orman Tapınağı. Bu macerada iki basit karakteri ele alacak ve onları bir dizi büyük tapınak ortamında yönlendireceksiniz.

Ateş ve su kristal tapınağı oyunu nasıl oynanır?

WASD ve yön tuşları hareket etmek için kullanılır. Bir mobil cihazda, ayarlar menüsü kontrolörler arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Orman Tapınağı veya Işık Tapınağı’na benzer şekilde, çıkış yolunda kırmızı, mavi ve gri elmasları toplarken her seviye mümkün olduğunca çabuk tamamlanmalıdır. Bir seviyeyi tamamlamak için iki oyuncu çıkış yolunu temizlemek için işbirliği yapmalıdır.

Oyuncular tahtadaki farklı noktalara ışınlanabilirler. Bazı portalların açılması için bir joystick veya düğme kullanılması gerekir. Portallardan geçirebileceğiniz kutular ve diğer eşyalar da oraya taşınabilir.

Beyaz bir portal başka bir beyaz portala ışınlanacak, siyah bir portal başka bir siyah portala vb. Portalların tonuna dikkat edin. Dikkatli olmazsanız, karakterinizin boğulacağı bir havuza ışınlanabilirsiniz.

Ateş Çocuk yön tuşları ile kontrol edilebilir.

Ateş ve su kristal tapınağı bilgisayara nasıl indirilir?

Bilgisayarda oynamak için öncelikle Bluestacks yada GameLoop gibi yazılımlardan birini yüklemeniz gerekiyor. Ardından bu yazılımlar içinden Ateş ve su oyununu seçip yükleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Mesela Bluestacks programını kurup açınca içinde Google Play uygulamasını göreceksiniz. Bu uygulamayı çalıştırarak arama alanına Ateş ve su kristal tapınağı yazıp oyunu yükleyebilirsiniz.

Ateş ve su kristal tapınağı Android telefona nasıl indirilir?

Bu bağlantıya tıklayarak Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi