İçeriğe geç

10 Parmak Q Klavye Programı İndir

10 Parmak Q Klavye Programı İndir

Hızlı yazarak zaman kazanmak günümüzde çok önemli. Program köşemizde bu sayfada en iyi 10 Parmak Q Klavye Programı İndirebilirsiniz.

Genel kanıya göre her gün 1 saat pratik yaparsanız 2 ayda 10 parmak yazmayı tamamen öğrenebilirsiniz.
26 Saatte On Parmak adlı bir kitaba göreyse adı üstünde günde 1 saatlik pratikle 26 günde 10 parmak ile yazabilirsiniz.
Dik otur, klavye yakınında olsun, ayakların yere değsin ve parmakların klavye tuşlarının çok yakınında hatta üzerinde olsun. Tabii ki oturduğun koltuk da rahat ve ergonomik olmalı.
Her gün en az 1 saat çalışılması gerekir. Ama toplam öğrenim süresini azaltmak için günde 2 yada 3 saat çalışabilirsiniz.

F Klavye mi yoksa Q klavye mi?

Devlet kurumlarında katipler vs genelde F klavye kullanır.
Onun haricinde neredeyse herkes q klavye kullanır.

1 dakikada kaç kelime yazmak gerekir?

Bu tamamen kişinin becerisine göre değişir. Ortalama bir insan dakikada 40 kelime yazabilir. Fakat 10 parmak yazmayı öğrendikten sonra bile bu becerinizi her sün pratik yaparak daha iyi hale getirebilirsiniz. Mesela ben artık klavyeye hiç bakmadan çok hızlı yazabiliyorum ve sıfır hatayla! Bu size imkansız gibi görünebilir ama benim için otomatikleşen bir şey tıpkı bisiklet sürmek gibi adeta çocuk oyuncağı.

10 Parmak Q Klavye Programı Nasıl İndirilir?

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Murat Salma
  • Boyut: 646 KB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Virüs Tarama0 / 15
Aşağıdaki butona basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.
Hemen İndir
Dosya hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Programsız 10 Parmak Q Klavye Öğrenme Online

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gideceğiniz sitede 10 parmak Q klavye dersleri görebilir, alıştırmalar yapabilir ve 10 parmak oyunları oynayarak eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

“10 Parmak Q Klavye Programı İndir” başlıklı sayfamız el yordamıyla (manuel olarak) yazılmış %100 doğal bir makaledir.
Rakiplerimizin birçoğu bot kullanarak sağdan soldan kopyaladığı metinler ile otomatik makale oluşturmakta, yabancı sitelerdeki (genelde İngilizce) yazıları Google Çeviri sayesinde Türkçeye çevirip direk yayınlayarak veya kopyala yapıştır yaparak her yerde çoktan var olan yazıları derleyerek gereksiz bir makale yayınlamaktadır.

Biz bir şeyi yaparken her zaman için hiçbir yerde olmayan ve insanlara değer katacak bir içerik olması için uğraşıyoruz. Bu nedenle internette yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda yerli ve yabancı kaynaklardan topladığımız bilgileri mantık süzgecinden ve güvenilir kaynak süzgecinden geçirdikten sonra eğer içimize siniyorsa sizlerle paylaşıyoruz.

Yukarıda “10 Parmak Q Klavye Programı İndir” konusuyla alakalı detaylı bilgiler sunduk. Eğer beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız, lütfen Twitter, Facebook, Instagram ve diğer sosyal mecralarda bir defalık paylaşın.

Eksiğimiz veya hatamız varsa, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirmekten asla çekinmeyin. Yorumlarınız bize değer katacak ve kendimizi geliştirmemize katkı sunacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
Güncel paylaşımlarımızı görmek için bu bağlantıya tıklayıp ana sayfaya gidebilir veya “10 Parmak Q Klavye Programı İndir” konusuyla alakalı diğer yazılarımıza göz atmak için aşağıdaki yada yan menüdeki başlıklara bakınız.