Volim Fiyatları 2022 Nisan Ayı Güncel Liste

1 Litre Volim Fiyatları 2022 Mayıs

Volim Fiyatları 2022 Nisan Ayı Güncel Liste

Selamlar, bu yazıda bir litrelik Volim fiyatını aroma çeşitlerine göre liste halinde paylaşıyoruz.

Volim Aroma Çeşitleri Volim Fiyatları
LİMONLU VOLİM FİYATI 29.50 TL
KARPUZLU VOLİM FİYATI 29.50 TL
ELMALI VOLİM FİYATI 29.50 TL
KOLALI VOLİM FİYATI 29.50 TL
KARIŞIK MEYVELİ VOLİM FİYATI 29.50 TL
ÇİLEKLİ VOLİM FİYATI 29.50 TL
SHOT VOTKA AROMALI VOLİM FİYATI 29.50 TL
VİŞNELİ VOLİM FİYATI 29.50 TL
ENERJİ İÇEÇEĞİ AROMALI VOLİM FİYATI 29.50 TL
KARPUZ ÇİLEK VOLİM FİYATI 29.50 TL

Bu tablodaki veriler Mayıs 2022 itibariyle günceldir.

Sizlere verdiğimiz söz gereği, sitemizin ismi olan KısaCevaplar.com’a yakışır şekilde Volim Fiyatları hakkında kısa ve öz bilgiler sunduk. Bildiğiniz gibi günümüzde başta gazeteler olmak üzere pek çok site Google’da aratılan asıl bilgiyi sayfanın en altına hatta aralara bir yere gizler ve insanları uzun uzadıya gereksiz yazılar okumak zorunda bırakır.
Vakit nakittir sözünden yola çıkarsak insanların zamanını boş yere çalan bu siteler bunu aslında Google aramalarında üst sıralara çıkmak için yapıyorlar. Çünkü Google algoritması sitelerin başarısını değerlendirirken ziyaretçinin sitede kalma süresinin uzunluğunu önemli bir kriter olarak görüyor.
Bu nedenle cevabı sadece 2 satır olan bir soruyu bile insanlar Google’da aratınca uzun bir sayfa dolusu gereksiz yazıyı okumak zorunda kalıyor. Çünkü sadece birkaç satırla cevap veren siteler sıralamada çok altlara düşüyor ve uzun ama boş bir yazı yazanlar ödüllendirilerek en üst sıralarda çıkıyor.
Biz kimsenin vaktini boş yere çalmak istemediğimiz için, ne pahasına olursa olsun gerektiği kadar kısalıkta bilgileri sayfanın en üstünde açıkça veriyoruz. Üç beş kuruş fazladan kazanalım diye kimseyi kandırmak yada işine yaramayacak yazıları okumak zorunda bırakmak istemiyoruz.


Yayımlandı

kategorisi