İçeriğe geç

Premium Link Generator Turbobit Uploaded 4shared mediafire zippyshare

2020 09 11 21 13 50 1

Merhabalar, bildiğiniz gibi ülkemizdeki full indirme sitelerindeki linkler genellikle turbobit, uploaded, 4shared, mediafire ve zippyshare gibi upload sitelerine ait oluyor.

Bunların da ücretsiz indirmeler için sunduğu hız çok düşük ve beklerken adeta insana gına geliyor. Eğer beklemeyi sevmiyorsanız sizler için yaptığım araştırmalar sonucunda ulaştığım harika bir servisten söz etmek istiyorum.

Deepbrid adlı website sayesinde yukarıda saydığım upload siteleri ve daha bunlar gibi 22 farklı upload sitesine ait olan linkleri birkaç saniye içerisinde premium linke çevirebilir ve mümkün olan en yüksek hızda indirmeye başlayabilirsiniz.

Yani ücretsiz linkleri sanki ücretli bir üyeymiş gibi kendi internet hızınızın yettiği en yüksek hızda indirebiliyorsunuz. Bu da gerçekten büyük bir nimet. Çünkü vakit nakittir ve gideni zamanı geri getirmek mümkün değildir.

Deepbrid adlı premium link çevirici (dönüştürücü) siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız. Eğer beğenirseniz, bu sayfayı sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınıza yardımcı olmanızı tavsiye ederiz. Güle güle kullanın.