İçeriğe geç

İnstagram Anket Hilesi 2022 %100 Çalışıyor Denendi!

İnstagram Anket Hilesi

Oyun Hileleri bölümümüzde bu yazıda İnstagram Anket Hilesi nedir ve nasıl yapılır hala bilmeyenleriniz varsa bu konuda çok önemli bilgiler vereceğiz.

İnstagram Anket Hilesi Nedir Ne İşe Yarar?

İddia edilenlere göre instagram anket hilesi yaparak bir hesapta açılan herhangi bir ankette istediğimiz seçeneğin kazanmasını sağlayabiliriz.

Yani anketlerde hile yaparak hangi şıkkı istiyorsak o şıkka binlerce fazladan oy verip kazandırıyoruz.

İnstagram Anket Hilesi Gerçek Mi?

Hayır arkadaşlar böyle bir şey gerçek olamaz.

Koskoca instagram yöneticileri anketlere hile karıştırılmasına asla izin vermez. Böyle bir şey olursa anketlerin bir önemi kalmaz.

Peki İnstagram Anket Hilesi Siteleri Neden Var?

Çok basit arkadaşlar, sizleri kandırmak ve üzerinizden para kazanmak için varlar.

Örneğin Google’da instagram anket hilesi diye yazıp aratınca aşağıdaki siteler karşınıza çıkacak.

  1. https://takipcihileler.com/instagram-anket-hilesi/
  2. https://igtor.com/instagram-anket-oyu-hilesi
  3. https://medyamagaza.com/blog/instagram-anket-hilesi-ucretsiz-ve-sifresiz/

Bu siteler %100 başarıyla kesin olarak çalıştığını iddia ettikleri anket hilesi hizmeti sunduğunu ifade ediyorlar.

Oysa hepsini tek tek denedim ve tamamı kandırmaca çıktı. Hiçbirinde işe yaramadı. Zaten yaraması da yukarıda belirttiğim nedenlerden ötürü mümkün değildi.

Hatta ilk sırada paylaştığım siteye tıkladığınızda uyanıklık yaparak size 300 saniye beklemeniz gerektiğini ondan sonra hileyi yapabileceğinizi söylüyor.

Yukarıdaki resimde bu ifadeyi görebilirsiniz.

Uyanıklar sizi 300 saniye sayfada bekleterek Google’da üst sıralara çıkmayı hedefliyorlar. Çünkü Google insanların sayfada kalma süresini önemli bir kriter olarak görüyor.

Böylece Adsense reklamları veya diğer reklamlarla beleş para kazanabilecekler.

Sakın bu oyunlara gelmeyin.

Uyarı: Bu tip siteler hesap şifrenizi isterse asla ve asla girmeyin. Yoksa anında hesabınız çalınacaktır.


“İnstagram Anket Hilesi 2022” başlıklı sayfamız el yordamıyla (manuel olarak) yazılmış %100 doğal bir makaledir.
Rakiplerimizin birçoğu bot kullanarak sağdan soldan kopyaladığı metinler ile otomatik makale oluşturmakta, yabancı sitelerdeki (genelde İngilizce) yazıları Google Çeviri sayesinde Türkçeye çevirip direk yayınlayarak veya kopyala yapıştır yaparak her yerde çoktan var olan yazıları derleyerek gereksiz bir makale yayınlamaktadır.

Biz bir şeyi yaparken her zaman için hiçbir yerde olmayan ve insanlara değer katacak bir içerik olması için uğraşıyoruz. Bu nedenle internette yaptığımız uzun araştırmalar sonucunda yerli ve yabancı kaynaklardan topladığımız bilgileri mantık süzgecinden ve güvenilir kaynak süzgecinden geçirdikten sonra eğer içimize siniyorsa sizlerle paylaşıyoruz.

Yukarıda “İnstagram Anket Hilesi 2022” konusuyla alakalı detaylı bilgiler sunduk. Eğer beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız, lütfen Twitter, Facebook, Instagram ve diğer sosyal mecralarda bir defalık paylaşın.

Eksiğimiz veya hatamız varsa, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirmekten asla çekinmeyin. Yorumlarınız bize değer katacak ve kendimizi geliştirmemize katkı sunacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
Güncel paylaşımlarımızı görmek için bu bağlantıya tıklayıp ana sayfaya gidebilir veya “İnstagram Anket Hilesi 2022” konusuyla alakalı diğer yazılarımıza göz atmak için aşağıdaki yada yan menüdeki başlıklara bakınız.