Dilan Polat Kimdir Ne Iş Yapar?

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. İki kardeşi bulunan Polat, annesini küçük yaşta kaybettikten sonra teyzelerinin yanında büyüdü.

İş hayatına doğum fotoğrafçılığı yaparak adım atan Polat, bugüne kadar birçok ünlünün fotoğrafçılığını yaptı. 2017 yılında ablasıyla birlikte İstanbul’da ilk güzellik merkezini açtı. Dilan Polat adı ile açılan güzellik merkezinin Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunmaktadır.

Dilan Polat’ın İş Hayatı

Dilan Polat, iş hayatına 2010 yılında doğum fotoğrafçılığı yaparak başladı. Bu alanda oldukça başarılı olan Polat, kısa sürede birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmaya başladı. Polat’ın fotoğrafçılığını yaptığı ünlü isimler arasında Demet Akalın, Hande Erçel, Ebru Şahin, Hadise, Berfu Yenenler, Esra Erol ve daha pek çok isim bulunmaktadır.

Dilan Polat, doğum fotoğrafçılığının ardından 2017 yılında ablasıyla birlikte İstanbul’da ilk güzellik merkezini açtı. Dilan Polat adı ile açılan güzellik merkezinde cilt bakımı, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, estetik ve diyet gibi hizmetler verilmektedir. Günümüzde Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunan Dilan Polat Güzellik Merkezi, alanında lider kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Dilan Polat’ın Sosyal Medya Kariyeri

Dilan Polat, iş hayatındaki başarılarının yanı sıra sosyal medyada da oldukça aktiftir. Instagram’da 7 milyona yakın takipçisi bulunan Polat, bu platformda günlük hayatından kesitler, güzellik ve moda üzerine paylaşımlar yapmaktadır. Polat’ın sosyal medya paylaşımları, takipçileri tarafından büyük ilgi görmektedir.

Dilan Polat’ın Özel Hayatı

Dilan Polat, 2013 yılında Engin Polat ile evlendi. Çiftin iki çocuğu bulunmaktadır. Polat, evli ve iki çocuk annesidir.

Dilan Polat’ın Başarıları

Dilan Polat, iş hayatında ve sosyal medyada elde ettiği başarılarla dikkat çeken bir isimdir. Doğum fotoğrafçılığı alanında birçok ödüle layık görülen Polat, güzellik merkezi alanında da önemli başarılar elde etmiştir. Polat’ın başarıları arasında şunlar sayılabilir:

  • 2015 yılında “En İyi Doğum Fotoğrafçısı” ödülünü kazandı.
  • 2017 yılında “En İyi Güzellik Merkezi” ödülünü kazandı.
  • 2019 yılında “En Başarılı İş Kadını” ödülünü kazandı.

Dilan Polat, iş hayatında ve sosyal medyada elde ettiği başarılarla Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri haline gelmiştir.


Yayımlandı

kategorisi